KONST / Litografier / Färglitografi 14954312
nr 1495 4312
Jan Andersson
(f. 1955), Sverige
Signerad. Färglitografi, bildmått: 23x30 cm, yttermått inklusive ram: 39x45 cm
Jan Andersson, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
300 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 19:15:36